Abartılı Yalanlar Aceleci Duvaklar │YORUM


“Muhteşem bir romantik komedi”
Aceleyle evlen…
Muhasebeci Heather Montgomery planlarıyla yaşayan biridir.Dolayısıyla,seksi ve baştan çıkarıcı Tony McCaffrey ile Vegas’ta tanışacağı,bayan şansı oynayacağı ve kumarda kazanılan paraları şampanya dolu bir geceyle kutlayacağı,en çılgınca hayallerinde bile aklına gelmemiştir.Ertesi sabah evli uyanacağı ise,kesinlikle ihtimal vermediği bir şeydir! Bu cici,düzenli ve güzel kız,nasıl olur da buzdolabı boş ve dairesi felaket bölgesine benzeyen ama aynı zamanda kendisini şehvetten çılgına çevirerek düzgün düşünmesini engelleyen biriyle evlenebilir?

Şehvette ağırdan al !
Çabucak evlenen ve boşanmak için yanıp tutuşan Tony,çapkın yaşamına dönmek için sabırsızlanmaktadır.Ama Heather’in ailesi,ciddiyeti ile bilinen kızlarının nihayet aşık olduğunu öğrenerek heyecanlandığında,Tony Heather’e bir plan önerir: Heather,onun diş fırçasını sterilize etse ve yatakla ilgili her şeyi yasaklasa bile,iyi şansın bedelinin ödemek için bir ay daha evli kalmaya razı olur.Ama Heather onun tahmin ettiğinden ve beklediğinden çok daha fazlasıdır;Tony’nin neredeyse ıskalayacağı bir evliliği kutsamaya dönüştürecek,keskin zekalı,tutkulu ve duyarlı bir kadındır !

_____________________________________________________


❤︎ BA - YIL - DIM ❤︎

Buna ihtiyacım varmış, biliyor musunuz?

Romantik Komedi türü tam benlik. Özellikle tam sınav haftasında ilaç gibi geldi. 

Öncelikle karakterler çok tatlıydı. Her ne kadar Heather kendini ezdirmeye izin verse de ve Tony "bira,seks ve kadın" üçlüsünden başka bir şey düşünmese de.. Birbirlerinin hayatlarına girdiklerinde ikisinin de hayatı tepetaklak olur. 

Böyle kitabın başlarında gözü kör olan kitap ilerledikçe birbirini tanıyan, keşfeden ve büyük aydınlanma yaşayan çiftleri okumayı seviyorum. Tony'nin Heather'ı sahiplenme ve koruma biçimi çok hoşuma gitti. Birbirleri arasındaki komik diyalogları okumak çok keyifliydi. Heather, zeki, becerikli ve biraz sıkıcı bir karakter. Ama Tony ile eğlenmenin ne demek olduğunu keşfetti ve çok iyi oldu. Tony başta sığ bir karakter olsa da derinlerde nazik, kibar, karşısındakini ağlatmak ve incitmek istemeyen bir ruha sahip. Sonda işler biraz sarpa sarıyor tabi ama Tony çok güzel bağlıyor olayları ve son bölümü okumak cidden çok keyif vericiydi. Okurken yüzümde aptal bir sırıtış vardı. 

Veee yazarın kalemi de çok iyiydi ya.. Keşke yazarın daha fazla kitabını okuyabilme şansımızı olsa..

Böyle sizi sıkmayan, sinir bozucu karakterleri olduğu kadar, sevip bağrınıza basacağınız tatlı karakterleri de olan bir kitaptı. 

Ben okurken çok keyif aldım. Romantik Komedi severlerin kaçırmaması gereken bir kitap olduğunu düşünüyorum.. ❤︎

Pinterest shareGoogle Plus share

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

BLOG DESIGN BY BİR OTAKUNUN DÜNYASI