Sherlock Holmes Tüm Hikayeleri - Tek Kitap / TANITIM

MARTI YAYINLARI'ndan sonunda beklediğim kitap geldi. Tüm hikayelerin tek kitap altında toplanması çok güzel .Böylece tek kitap ile bütün hikayelere ulaşabileceğiz .
*
Sherlock Holmes Tüm Hikayeleri - Tek Kitap (Kutulu)

İnsan beyninde çözülemeyecek kadar zor, tahmin edilemeyecek kadar karmaşık duygular ve arzular vardır. O arzuların karanlık olanlarına gelince; işte onlar oldukça soğuktur ve kişiyi adeta buzdan bir kütleye çevirir. Gözleri kör eden bu ürkütücü ruh halleri, insanın aklının ucundan bile geçiremeyeceği şeyleri yapmasını sağlar.

Benim işim, karanlıkta kalmış bu insanların yol açtığı kötülükleri sona erdirmek. Suçluları ayrı ayrı çözümleyip, her kılığa bürünebilme yeteneğimle doğru izlerin peşinden gittiğime inanıyorum. Uyguladığım yöntemler ise, en az izini sürdüğüm suçlular kadar farklı.

Ve şunu bilmenizi isterim ki, kesinlikle hepsi işe yarıyor...
-Sherlock Holmes-

Dünyaca ünlü dedektif Sherlock Holmes, kendine özgü karakteri ve yaşadığı birbirinden farklı maceralarıyla uzun yıllardan beri okurları etkisi altında tutmaya devam ediyor. Toplam 56 hikâyeden oluşan bu kitap, insan zekâsını zorlayan tuhaf suçlar ve cinayetler dünyasında gezinirken, gerçeğe giden yolda yalnız olmadığınızı hissettiriyor...
(Tanıtım Bülteninden)

*
Sayfa Sayısı: 1136
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Martı Yayınları
Pinterest shareGoogle Plus share

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

BLOG DESIGN BY BİR OTAKUNUN DÜNYASI