Kitap Alışverişi#11Uzun bir aradan sonra herkese merhaba 👋 
Alışveriş yazısı ile geldim. @bsraynk17 ile yaptığımız takas sonucu kitaplığıma giren güzellikler. 😍 Kendisi ile 11 tane kitap takası yaptık. 😊 Duman ve Kemiğin Kızı'nı çok önceden okumuştum. Sanırım o zamanlar ikinci ve üçüncü kitap yoktu daha ortalarda. İlk kitabı sevdim diye hatırlıyorum ama yeniden okuyacağım çünkü her şeyi unutmuş gibiyim. Ne zaman okurum bilmiyorum ama seriyi tamamladığım için mutluyum. Asi Yürek, Kan Kırmızı Yol, Cadı Avcısı ve Kral Katili çok merak ettiğim kitaplardandı. Sonunda kitaplığıma eklendi. @bsraynk17 sayesinde. 😊 Ne zaman okurum bilmiyorum ama olsundu. 


Bu seri Ephesus'un eski serilerinden biri. Romantik Komedi tadında. Tabi yine ne zaman okuyacağımı bilmediğim bir seri. Okul, sınav ve staj ile boğuşurken pek vakit bulacağımı sanmıyorum ama olsundu. 😁 Elbet bir gün okunur. Ve kitaplar tabi ki yine @bsraynk17 ile yaptığımız takas sonucu kitaplığıma eklendi. 😊 Her ne kadar kitap okuyamasam da bu yeni kitaplar almama engel değil. Aklımda duracağına kitaplığımda dursun mantığı ile hareket ediyorum. 😁 Elbet bir gün okurum. Yalnız okunacak kitap sayısı 250'yi buldu. 😮 Kitap alma hızım kitap okuma hızımdan daha gelişmiş olduğu için okunacak listesi böyle uzayıp gidiyor. 😜 Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu ve Bir Kadının Yaşamından 24 Saat kitapları hakkında olumlu yorumlar okudum, bu da kitapları merak etmemi sağladı. Kitap yurdu sitesinden de almadan duramadım. Gerçi alalı çok oluyor ama olsun. Juliet Paramparça ise @bsraynk17 ile yaptığımız takas sonucu kitaplığıma eklendi. 😊 İlk kitabı sevdim mi sevmedim mi tam hatırlamıyorum ama ikinci kitabı okumasam olmaz. Çünkü serileri yarım bırakmayı sevmiyorum. 😑 Ada Sırlar Çözülüyor ve Bir Sonraki Hayatımız ukitapta yaptığım takas sonucu kitaplığıma eklendi. Kore'deki Çatı Katımdan Sesleniyorum ise @ozudeiyiinsan ile yaptığımız takas sonucu kitaplığıma eklendi. 😍 😊 Hepsi de merak ettiğim kitaplar. Ne zaman okurum bilinmez ama olsundu, kitaplıkta dursun. 😊 CNR Kitap Fuarına gitmeden bir çok eksiğimi tamamlamış oldum böylece. 😊 Ve son olarak ukitap kitap takas ve satış sitesine biz göz atmanızı öneririm. 😇


Yeni yazılarımda görüşmek dileğiyle..
Instagram hesabımda daha aktifim.
Gelişmelerden haberdar olmak için; TIK TIK!
Pinterest shareGoogle Plus share

1 yorum:

  1. Yooo hiç de canım çekmediki:(( Aldığın kitaplara bayıldım ukitap yalanları benim de çok ilgimi çekiyor ama daha henüz bir adım atmadım belki denerim kısa zamanda:)) Bu arada Kötü Çocuk Savaşlarının ilk roundu açıklandı ve 2. Roundda başladı:)) Açıkçası ben artık sonuçları tahmin bile edemiyorum bakalım neler olacak :)) Sizi ve değerli takipçilerinin de katılımını çok isterim :))
    Adresi: http://birkitapolsam.blogspot.com.tr/2017/03/fantastik-karakterler-savas-kotu.html

    YanıtlaSil

BLOG DESIGN BY BİR OTAKUNUN DÜNYASI